. .

facebook

Tu Nas znajdziecie

O Nas

MM House Design powstało w 2012, zainspirowane magią jaką potrafią czynić słowa, postanowiło przekazać jej trochę również innym amatorom czarno-białej typografii. Siła jaką daje słowo pisane i całkowicie ascetyczna, minimalistyczna forma grafik wydawanych przez MM House Design od początku stały się znakiem rozpoznawczym dla wydawnictwa.

Każda z prac to swoisty komentarz do prozaicznych sytuacji, do wydarzeń dnia codziennego, których uczestnikami jest każdy z Nas. Z jednej strony motywacyjny, czasem humorystyczny, charakter grafik,  powinien nas pobudzać do działania, pchać w stronę nowych wyzwań, z drugiej strony totalny minimalizm obecny w projektach pozwala na wprowadzenie poczucia spokoju i harmonii.

MM House Design wydaje kolekcje plakatów, pocztówek przede wszystkim  swojego  autorstwa, ale chętnie podejmuje  również współpracę z artystami, którzy w podobny sposób odczuwają dzisiejszy świat. Wszystkie produkty sygnowane logiem Wydawnictwa MM House Design odznaczają się najwyższą dbałością o jakość użytych materiałów, wykonanie i każdy najmniejszy szczegół.